Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Montaż dachów ze strzechy / trzciny

 
 
 
 
 
Poradnik

Dowiedz się więcej, dlaczego warto|wybrać trzcinowe pokrycie dachowe?|Zobacz teraz! &raquo;

 
Realizacje

Galeria Realizacji, pokrycia dachowe z trzciny|Już wkrótce i Twój dom może tak wyglądać...|Zobacz teraz! &raquo;

 
Informacja

 

Strona internetowa ekodach.eu korzysta z tzw. plików "cookies". Więcej: Polityka prywatności...

 

 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [19-05-2024]: 8
Wizyt ogółem: 188620
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

Altany z trzciny

 

Na każdej działce i w przydomowym ogrodzie nie może zabraknąć małego domku czy chatki, w której będzie można schronić się przed deszczem, trzymać narzędzia, a nawet spędzić, letnie noce. Dostarczamy Klientom altany z trzciny, które łączą w sobie walory estetyczne z funkcjonalnością.

Ekologicznie i… ślicznie

Z biegiem lat zauważyliśmy, ze coraz więcej osób wybiera nasze altany z trzciny ze względu na ich ekologiczność. Do produkcji domków używamy jedynie naturalnych materiałów, które w żaden sposób nie są szkodliwe dla otaczającej przyrody. Dodatkowym atutem strzechy, z której korzystamy, jest jej pełna odnawialność. Podczas stawiania altany z trzciny staramy się w jak najmniejszym stopniu ingerować w naturalne otoczenie.

Nie zapominajmy o największej zalecie tego rodzaju pokrycia – świetny efekt wizualny. To rozwiązanie architektoniczne, które niedawno wróciło do łask i przestało być kojarzone jedynie z wiejskim, prostym krajobrazem. Altany z trzciny doskonale sprawdzą się w ogrodach, na działkach czy na przydomowych trawnikach. Współgrają one idealnie z naturalnym krajobrazem, a otaczające obiekt zielone drzewa i krzewy jeszcze bardziej uwydatniają ich walory estetyczne.

A do tego praktycznie

Wspominaliśmy już, że nasze altany z trzciny wyróżnia funkcjonalność. Dlaczego? Otóż nie wyznaczamy żadnych granic, co do kształtu czy wielkości tworzonych przez nas domków. Mogą to być same zadaszenia wsparte na drewnianym palu i dające ochronę od słońca czy deszczu. Dla zwolenników bardziej trwałych rozwiązań proponujemy solidne domy, w których można spędzić noc w komfortowych warunkach. Tego typu konstrukcje mogą służyć z powodzeniem również jako pomieszczenia do przechowywania siana czy garaże.

Jesteśmy otwarci na życzenia naszych Klientów, więc na indywidualne zamówienie możemy stworzyć nie tylko altany z trzciny. Proponujemy szeroki asortyment ozdób ogrodowych, wykonanych ze strzechy lub innych, ekologicznych materiałów. Z pewnością wspólnie zaprojektujemy coś, co podkreśli oryginalny charakter Twojego domu lub ogrodu.

Nasze altany z trzciny

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń już dzisiaj!

Do usłyszenia,
Lech Bułczyński

 
 
 

Designed:   [based on Quick.Cms]