Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Montaż dachów ze strzechy / trzciny

 
 
 
 
 
Poradnik

Dowiedz się więcej, dlaczego warto|wybrać trzcinowe pokrycie dachowe?|Zobacz teraz! &raquo;

 
Realizacje

Galeria Realizacji, pokrycia dachowe z trzciny|Już wkrótce i Twój dom może tak wyglądać...|Zobacz teraz! &raquo;

 
Informacja

 

Strona internetowa ekodach.eu korzysta z tzw. plików "cookies". Więcej: Polityka prywatności...

 

 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [19-05-2024]: 6
Wizyt ogółem: 188618
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

Konserwacja i naprawa dachów

 

Drogi Kliencie,

Konserwacja dachu ze strzechy

Każdy, nawet najlepiej położony dach wymaga z biegiem czasu ingerencji dekarza. Strzecha, ze względu na korzystanie z naturalnego materiału do jej stworzenia, jest bardziej podatna na porastanie mchem. Dlatego właśnie naprawa dachów jest kluczowym elementem dbania o zachowanie wysokiego poziomu przebywania w budynku, który zamieszkujesz ze swoją rodziną.

Konserwacja dachu polega na okresowym jego czyszczeniu (przewietrzeniu). Częstotliwość zabiegów zależna jest od wieku i położenia (pod drzewami porasta szybciej) strzechy. Każde pokrycie budynku oceniane jest indywidualnie - wszystko zależy od parametrów, lokalizacji oraz innych czynników wpływających bezpośrednio na stan materiału.

Warto jest skontaktować się z dekarzem jak najszybciej, w przeciwnym razie koszt naprawy, jeśli takowa będzie wymagana, może podwyższyć się diametralnie. Dlatego sprawdzaj regularnie stan strzechy, byś miał pewność, iż nie są już na tym etapie wymagane drobne czy większe poprawki. Jeśli zaniechasz tego kroku, może być za późno na poprawki, które nie kosztują wiele.

Naprawy dachów pokrytych trzciną

Z biegiem lat dach trzcinowy może stać się obiektem zainteresowania mieszkańców Twojego ogrodu: ptaków, kun, myszy, itp. Innym wrogiem strzechy jest wiatr, który może uszkodzić jej powierzchnię. Wszelkie uszkodzenia i ubytki w Twoim dachu trzcinowym powinny być niezwłocznie naprawione, gdyż będą powodowały poważne szkody w Twoim wnętrzu.

Masz dodatkowe pytania związane z oferowanymi przez nas usługami? Zadzwoń już dzisiaj, a postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości!

Do usłyszenia,
Lech Bułczyński

Minigaleria:

Dziura po kunie

Dziura po kunie

Czyszczenie dachu

Czyszczenie dachu
 
 

Strony:

1

 
 
 

Designed:   [based on Quick.Cms]