Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Montaż dachów ze strzechy / trzciny

 
 
 
 
 
Poradnik

Dowiedz się więcej, dlaczego warto|wybrać trzcinowe pokrycie dachowe?|Zobacz teraz! &raquo;

 
Realizacje

Galeria Realizacji, pokrycia dachowe z trzciny|Już wkrótce i Twój dom może tak wyglądać...|Zobacz teraz! &raquo;

 
Informacja

 

Strona internetowa ekodach.eu korzysta z tzw. plików "cookies". Więcej: Polityka prywatności...

 

 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [15-06-2024]: 37
Wizyt ogółem: 190364
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 2

wielkość tekstu: A A A

Wyposażenie ogrodów

 

Drogi Kliencie,

Altany ogrodowe z trzciny


Bardzo efektownym dopełnieniem architektonicznym Twojego ogrodu jest altana. W dobie renesansu strzechy, coraz większym zainteresowaniem cieszą się altany z trzciny. Ich naturalny wygląd idealnie komponuje się z wystrojem Twojego ogrodu, dając Ci ogromną satysfakcję i zadowolenie z użytkowania.

Co znajdziesz wśród naszych propozycji? Przede wszystkim altany, które mogą być zarówno otwartymi przestrzeniami do spędzania czasu w gorące czy deszczowe dni. Wykonujemy także domki z zadaszeniem ze strzechy, w których pomieścisz wszystkie ogrodowe narzędzia czy dekoracje w trakcie zimy.

Nasze wyroby powstają wyłącznie z naturalnych materiałów, które w najmniejszym stopniu nie zagrażają otaczającej je przyrodzie. Trzcina, wykorzystywana do tworzenia altan i domków ogrodowych zapewnia zatem pełną ekologię Twojego ogrodu, który poza walorami praktycznymi, zyskuje także oryginalny wygląd w stylu rustykalnym. Układana gęsto i pod dużym stopniem nachylenia strzecha sprawia, że dach z niej wykonany nie zbiera wilgoci nawet podczas ulewnych deszczy. Odpowiednia szczelność zamkniętej altany zapewnia doskonałą izolację termiczną zarówno podczas zimy, jak i latem, zachowując optymalną temperaturę wewnątrz. Izolacja dotyczy także akustyki - trzcina jest przykładem materiału, który doskonale tłumi wszelkie dźwięki, zapewniając ciszę, nawet a najbardziej wietrzne dni.

Altany powstające ze strzechy są w pełni odporne zarówno na czynniki zewnętrzne, jak i szkodniki. Dzięki odpowiedniej impregnacji i pielęgnacji, trzcina posłuży naprawdę bardzo długi czas bez potrzeby jej wymiany. Z punktu widzenia myszy i wielu innych gryzoni, często odwiedzających nasze dachy, trzcina jest zupełnie nieatrakcyjna, dlatego nie będą się w niej gnieździły.

Galanteria ogrodowa


Na Twoje indywidualne zamówienie wykonujemy szeroki asortyment ozdób ogrodowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zadaszenia studni (istniejących, jak i atrap na cembrowinie betonowej lub drewnianej) oraz daszki nad furtkami i bramami wjazdowymi.

Nasze dachy z naturalnej trzciny wyróżniają się nie tylko doskonałym wyglądem, ale także parametrami technicznymi, które gwarantują trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu, pokrycie ze strzechy jest doskonałym rozwiązaniem zarówno w przypadku obiektów zamkniętych, jak i otwartych altan, zadaszeń studni, furtek, czy innych przestrzeni, w których chcemy być w pełni chronieni przed deszczem czy gorącymi promieniami słońca.

To jednak nie wszystko, co możemy zaproponować naszym klientom. W ofercie znajdziesz też stylowe karmniki dla ptaków ze strzechy w trzech wersjach do wyboru: wiszący oraz stojący w standardowej wielkości oraz wiszący w wersji mini.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów, nie zamykamy się jednak na ich indywidualne potrzeby. Poza rozwiązaniami, dostępnymi standardowo w naszej ofercie, realizujemy także projekty na zamówienie.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń już dzisiaj!


Do usłyszenia,
Lech Bułczyński


Minigaleria:

 

 

Strony:

1

 
 
 

Designed:   [based on Quick.Cms]