Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Montaż dachów ze strzechy / trzciny

 
 
 
 
 
Poradnik

Dowiedz się więcej, dlaczego warto|wybrać trzcinowe pokrycie dachowe?|Zobacz teraz! &raquo;

 
Realizacje

Galeria Realizacji, pokrycia dachowe z trzciny|Już wkrótce i Twój dom może tak wyglądać...|Zobacz teraz! &raquo;

 
Informacja

 

Strona internetowa ekodach.eu korzysta z tzw. plików "cookies". Więcej: Polityka prywatności...

 

 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [15-06-2024]: 28
Wizyt ogółem: 190355
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

Karmniki dla ptaków

 

Drogi Kliencie,

W okresie przerwy zimowej w budownictwie naszym dodatkowym zajęciem jest produkcja karmników dla ptaków. Na indywidualne zamówienie wykonujemy różne modele, również w większych seriach. To solidnie wykonane i trwałe konstrukcje, które są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, jak i posiadają zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Wysokiej jakości karmniki dla ptaków z charakterem

Jako producent karmników posiadający wiele lat doświadczenia w branży, doskonale wiemy, jak ważna jest odpowiednio dopasowana konstrukcja, która musi być zarówno funkcjonalna, jak i estetycznie się prezentująca. Dlatego warto jest zaufać nam – podejmując z nami współpracę otrzymasz produkt końcowy, który spełnia wszystkie Twoje wymagania oraz potrzeby, masz na to naszą gwarancję!

Oferujemy różne rodzaje opisywanego produktu – zarówno wiszący karmnik dla ptaków, stojący domek czy wariant automatyczny, który wyposażony jest w specjalny zasobnik chroniący ziarno przed opadami atmosferycznymi. Wszystko zależy od Ciebie – nasz ekspert zadba o to, by wybrany typ był odpowiedni dla Twojego podwórka.

Produkowane przez nas elementy wyposażenia Twojej posesji czy działki prezentują się znakomicie. Jest tak dlatego, iż przykładamy ogromną wagę do wyglądu naszych wyrobów. Osiągamy naturalny, rustykalny wygląd, który świetnie pasuje do innych dekoracji, które znajdują się na Twoim podwórku lub balkonie.

W ciągłej ofercie posiadamy trzy rodzaje karmników:

  • karmnik stojący
  • karmnik wiszący
  • karmnik wiszący "mini"

Jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek pytania związane z naszymi usługami, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego – postaramy się pomóc rozjaśnić wszelkie nieścisłości!

Do usłyszenia,
Lech Bułczyński

 
 
 

Designed:   [based on Quick.Cms]