Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Montaż dachów ze strzechy / trzciny

 
 
 
 
 
Poradnik

Dowiedz się więcej, dlaczego warto|wybrać trzcinowe pokrycie dachowe?|Zobacz teraz! &raquo;

 
Realizacje

Galeria Realizacji, pokrycia dachowe z trzciny|Już wkrótce i Twój dom może tak wyglądać...|Zobacz teraz! &raquo;

 
Informacja

 

Strona internetowa ekodach.eu korzysta z tzw. plików "cookies". Więcej: Polityka prywatności...

 

 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [15-06-2024]: 26
Wizyt ogółem: 190353
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

O Nas

 
  • Nasza ekipa w akcji...
    Nasza ekipa w akcji...
  • Nasz samochód firmowy...
    Nasz samochód firmowy...
  • Rozładunek transportu trzciny...
    Rozładunek transportu trzciny...

Drogi Kliencie,

Jeszcze przed rozpoczęciem działalności w 1996 roku zdobywaliśmy stosowne doświadczenie i umiejętności w zagranicznych firmach. Zajmujemy się wszelkimi pracami, związanymi z pokrywaniem dachów trzciną (tzw. strzechą), począwszy od przygotowania konstrukcji dachowej, krycie właściwe strzechą, aż do obróbek okien, kominów, itp.

Dodatkowo zajmujemy się pielęgnacją, przebudową i naprawami istniejących dachów z trzciny.

Charakterystyka firmy

Główną specjalizacją naszej firmy jest wykonywanie pokryć dachowych z trzciny na różnej wielkości obiektach: od altan ogrodowych poprzez drewutnie, garaże, po domy mieszkalne, czy obiekty użyteczności publicznej, takie jak: restauracje, hotele.

Firmę naszą wyróżnia od konkurencji m. in. wieloletnie doświadczenie, zdobywane za granicą (w Niemczech, Belgii i Holandii).

Drugą gałęzią naszej działalności jest produkcja karmników dla ptaków oraz drobnej galanterii ogrodowej z wykorzystaniem trzciny.

Prace dekarskie prowadzimy nieprzerwanie (nie licząc przerw zimowych) od kilkunastu lat, co świadczy o jakości wykonywanych przez nas usług oraz o rzetelności firmy. W swojej prace duży nacisk kładziemy na jakość i odpowiedni dobór materiału, poprawne przygotowanie konstrukcji oraz staranne wykonanie pokrycia i obróbek blacharskich.

Jesteśmy dumni z tego, że przez rzetelność i jakość wykonywanych usług zdobyliśmy zaufanie stałych zagranicznych inwestorów. Wymiernym obiektem naszej dumy jest m. in. pokrycie trzciną osiedla domów wielorodzinnych w Holandii o powierzchni ponad 4000 m2.

Liczba zatrudnionych pracowników waha się w granicach 8-10 (z podwykonawcami do 20).

Dlaczego warto?

Trzcinowe pokrycia dachów przeżywają w Polsce prawdziwy renesans. Oprócz niewątpliwych walorów estetycznych wielu ludzi dostrzega również aspekt ekonomiczny – wyróżniają się one znakomitym współczynnikiem przenikania ciepła, dzięki czemu podczas zimy zmniejszają koszty ogrzewania Twojego budynku, a latem skutecznie chronią przed upalnym słońcem i wysoką temperaturą.

Obecnie obserwuje się zwiększone zainteresowanie rozwiązaniami, odpowiadającymi wymogom ekologicznym. Dlatego pokrycie ze strzechy Twojego domu spełnia te warunki – ekologiczny charakter potwierdza fakt, że materiał używany do jego wykonania jest w pełni odnawialny, a jego pozyskiwanie nie ma negatywnego wpływu na środowisko.

Dowiedz się więcej z Poradnika:


Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń już dzisiaj!

Do usłyszenia,
Lech Bułczyński

 
 
 

Designed:   [based on Quick.Cms]