Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Montaż dachów ze strzechy / trzciny

 
 
 
 
 
Poradnik

Dowiedz się więcej, dlaczego warto|wybrać trzcinowe pokrycie dachowe?|Zobacz teraz! &raquo;

 
Realizacje

Galeria Realizacji, pokrycia dachowe z trzciny|Już wkrótce i Twój dom może tak wyglądać...|Zobacz teraz! &raquo;

 
Informacja

 

Strona internetowa ekodach.eu korzysta z tzw. plików "cookies". Więcej: Polityka prywatności...

 

 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [19-05-2024]: 2
Wizyt ogółem: 188614
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

Dlaczego warto wybrać dach z trzciny?

 

Drogi Kliencie,

Zróżnicowane właściwości wykonywanych przez nas dachów ze strzechy podnoszą komfort życia i zadowolenie każdego domownika. Pokrycia te charakteryzują doskonałe właściwości izolacji termicznej, dźwiękochłonność oraz wodoszczelność. To dzięki nim w każdym budynku zimą jest cieplej, latem chłodniej, a przez cały rok cicho oraz zdrowo.

Zastosowanie oferowanych przez nas pokryć dachowych z naturalnej trzciny jest inwestycją w ekologiczność oraz naturalne piękno. Te powierzchnie nie tylko pozytywnie wpływają na zdrowie domowników, ale także dodają całej działce unikalnego wyglądu i jednocześnie swojskiego charakteru.

Jedno, proste pytanie...
wiele, satysfakcjonujących odpowiedzi!

Jeżeli chcesz zatem dokonać opłacalnej inwestycji w swoją przyszłość – zgłoś się do naszych specjalistów, którzy doradzą Tobie w doborze odpowiedniego rozwiązania. Zależy nam na Twoim zadowoleniu oraz zaufanej współpracy. Dlatego prezentujemy tylko sprawdzone rozwiązania...

Jeżeli nadal zastanawiasz się, czy wybrać dach ze strzechy, czy może zdecydować się na tradycyjne dachówki ceramiczne, poznaj główne zalety proponowanych przez nas pokryć z trzciny!

1. Trwałość

Wykonujemy powierzchnie z naturalnych surowców oraz w sprawdzonej, wieloletniej technologii dekarskiej, dzięki czemu te pokrycia wytrzymują nawet do 100 lat. Uwaga - ważne jest, aby przed ułożeniem dachu stworzyć solidną konstrukcję więźby dachowej.

2. Estetyka

Słomiany kolor, gładka powierzchnia, dopasowanie do naturalnego krajobrazu – to główne wyróżniki, które charakteryzują proponowane przez nas pokrycia. Pasują one idealnie zarówno do domów wykonanych z drewna, jak i cegły.

3. Ekologia

Do realizacji swoich zleceń wykorzystujemy tylko naturalne surowce, które pozytywnie wpływają na wytworzenie we wnętrzach Twojego budynku specyficznego mikroklimatu. Ten natomiast działa na Twój komfort, zdrowie i dobre samopoczucie domowników.

4. Oszczędność

Dzięki wielu właściwościom tych powierzchni, możesz zaoszczędzić zimą na ogrzewaniu Twoich wnętrz, a latem skutecznie chłodzić się. Zastosowanie tego typu elementów eliminuje także potrzebę montażu rur, czy rynien.

5. Wodoszczelność

Dzięki grubej warstwie pokrycia trzcinowego cała konstrukcja jest odporna na przemakanie. Idealnie pełni zatem swoją funkcję w przypadku trudnych warunków atmosferycznych.

6. Dźwiękochłonność

Powierzchnie pełnią funkcję bardzo dobrej izolacji akustycznej. Porowate wnętrze dachu odznacza się właściwościami tłumienia i pochłaniania dźwięku.

7. Trudnopalność

Przy odpowiednim ułożeniu wiązek i dodatkowym zabezpieczeniom, pokrycie zapobiega ewentualnemu rozprzestrzenianiu się ognia.

8. Termoizolacja

Skuteczna ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrz latem i przed wychłodzeniem w trakcie zimy.

Jak już wiesz, to niezwykle korzystne rozwiązanie dla każdego. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat pokryć dachowych ze strzechy? Zadzwoń już dzisiaj!

Data publikacji: 17.06.2014, Autor: Lech Bułczyński

 
 
 

Designed:   [based on Quick.Cms]